Divadelní festival v podání prvňáků a čtvrťáků

 

Haló, haló, na vědomost všem se dává, že prvňáci ani čtvrťáci nezůstali druhákům nic dlužni. Opět nás strhli svou originalitou, hereckým umem, citem pro jazyk, pohybem…no zkrátka radost pohledět. Prvňáci si pod taktovkou Terezky připravili velmi roztomilou zpěvohru – My se vlka nebojíme a s Lukem vtipně představili trošku z toho, co již v angličtině umí – a že je toho hodně!!! Minimálně plná abeceda!

A co na to pan učitel a rejža v jedné osobě (Luke): Class 1 worked very hard for their first Theatre Week in Open Gate and they pulled out two great performances. After weeks of hard work, and a few nerves on the day of their performances, they stepped up to the microphone with plenty of gusto and delivered their English class poem with confidence and showed how hard they had worked. They had a lot of fun doing it and I am very proud of their wonderful effort!

Čtvrťáci předvedli dva majstrštyky! Lakomou Barku od Jana Wericha a příběh Tygra a Medvídka Pú. Lakomá Barka se sice neponaučila, ale my jsme se zasmáli! Tygr se nakonec nasnídal, ale my jsme se stejně zasmáli. Velký obdiv kromě dětí patří opět jejich dospělákům – Standovi a Richardovi!

P.S.: Za 15 dní nás čeká představení třeťáků!!! Hurá!
P.P.S.: A n konci května hnedle představení dvě – žáků pátých tříd!!! Dvakrát hurá!