Morning Oasis Assembly

Dnešní Assembly patřilo třeťákům a představení jejich práce ve školních lavicích. Ale než se dostali ke slovu, Jirka nám představil téma – volný čas s pohybem. Pozval si jako hosta odborníka na slovo vzetého – pana učitele Ruperta Markse z gymnázia. Ten nám hrou i slovem přiblížil rugby a podpořil sportovního ducha v nejednom z nás.

Jak víte, naše Hanka postoupila do semifinále Zlatého Ámose, a tak nám naši druháci předvedli svou scénku, se kterou v regionálním kole vystupovali. Pak už dostali slovo naši třeťáci, kteří si pod taktovkou Jíti připravili ukázku toho, jak hravě se dají učit vyjmenovaná slova. Nejednalo se však pouze o jednu ukázku, byla jich hned celá kopa. V závěru nás pozvali na své divadelní představení, které bude na téma „Ať žijí duchové“. Už se moc těšíme.

V etiketě jsme si připomněli zásady slušného chování při telefonování a už zbyl čas jen na narozeninové přání všem únoráčkům a závěrečné rozloučení společným zpěvem hymny. Děkujeme za krásný zážitek všem protagonistům a příští měsíc v divadle – ahoooooj!