Nabídka soutěže pro rodiče s dětmi

Dovolujeme si Vám  zaslat nabídku soutěže pro žáky základních škol a jejich rodiče, kterou připravila sekce Úřadu vlády ČR vedená vicepremiérem Pavlem  Bělobrádkem. Soutěž spočívá v natočení krátkého videa, ve kterém se svými rodiči  či zákonnými zástupci provádějí jednoduchý vědecký pokus.

Podrobné informace o soutěži najdete na webu www.vyzkum.cz (http://www.vyzkum.cz/FrontClanek.aspx?idsekce=782872) a průběžně na Facebooku Věda, výzkum, inovace (https://www.facebook.com/vedavyzkum/?fref=nf).

Zároveň pro inspiraci dětí a rodičů posíláme také odkaz na krátké video, které natočil přímo pan vicepremiér se svým „předškolákem“ – Spot s P. Bělobrádkem je ke stažení na našem kanále Youtube Věda, výzkum, inovace – https://www.youtube.com/watch?v=OpNklNYLoyA.

Pro vítěze tří soutěžních kategorií jsou připraveny rodinné vstupenky do některého ze zábavních vědeckých parků, hvězdárny nebo planetária sdružených v České asociaci science center (https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk%C3%A1_asociace_science_center).