Předávání vysvědčení – loučení se a PRÁZDNINY!!!

Přestože se zítra koná OG-TLON, dnes nastalo oficiální loučení se. S celým školním rokem, páťáky, Františkem, Hankou a Richardem. Zažili jsme hodně zábavy, učení, pohybu, cestování, výletů a přednášek. Ušli jsme všichni hodně cesty, naučili se spoustu nového o sobě i světě kolem nás! Byl to další krásný rok a všem – ale úplně všem – patří jedno veliké díky! Každý z nás je jedním kolečkem celého velkého stroje a ten stroj by nikdy nefungoval stejně, kdyby jedna jediná část chyběla. Bylo by to jiné – a také to bude jiné příští školní rok. Přijdou noví žáčci prvňáčkovití, nové paní učitelky, nové poznatky, cesty a prázdné stránky. Ale dost filozofování.

Dnešní Assembly s předáváním vysvědčení a vyhlašováním výsledků KET/PET zkoušek mělo slavnostní atmosféru. Prvňáci, druháci, třeťáci, čtvrťáci i páťáci si z rukou dospělých průvodců přebrali svá vysvědčení. Stejně jako je každý jedinečný, i každé vysvědčení je jedinečné. Všichni vyrostli – nejen z uniforem :-), ale i ze svých stupňů  tříd a opouští je připraveni, za což každému jednomu patří obrovská gratulace. Atmosféra je nepřenositelná a nepřenosná, ale veřte mi, že byla fomózní.

Každý z nás je jedinečný, každý má svůj příběh a nikdo neví, co ho čeká, a tak se moc těším na vaše poprázdninová vyprávění!

Františku, Haničko a Richarde – vždycky budete mít mezi námi své místo! Jste naši součástí, jste „naši“! Děkujeme za světlo, které jste každý den vnášeli do našich životů a přejeme každému jednomu z vás krásný každý den, hodně radosti a úsměvu.

Milé děti, dospěláci, rodiče! Přejeme všem krásné léto, hodně společných zážitků, radosti a těšíme se na vás v příštím školním roce!

Za všechny a pro všechny,
Marie.