Divadelní festival 2017 zahájen….

Mňauózní zahájení to bylo fskutku!!! Jakože já se jmenuju JÁ! V divadle se to hemžilo kočičkami a kocourky různých velikostí ve dvou barvách – v bílém či černém provedení. 🙂 Přestože byste přes některé masky nerozeznali původní obličeje, víme, že se jednalo o naše prvňáky. Festival zahájili vskutku s grácií a nasadili laťku proklatě vysoko nad pasem. V jejich příběhu jsme se přesunuli na střechy domů, kde jsme měli možnost nahlédnout do života kočičího. Zažívají podobné situace jako my – lidé, ale mnohdy s větší rozvahou. Máme se od nich hodně co učit. 🙂 Tento příběh naštěstí dopadl dobře – tak to má být! Před prvňáky smekáme, byli famózní!!!!

Druháci nezůstali pozadu. Společně s nimi jsme se vypravili kolem světa, a průvodcem nám nebyl nikdo jiný než zkušený cestovatel Wilda Fog! 🙂 Nejednalo se však o cestopis, příběh to byl detektivní. Willymu totiž unesli Romy, a tak jsme společně s ním a Sherlockem Holmesem stopovali únosce přes různé státy až do Indie, kde se Willy se svou drahou Romy opět shledal.

Jak pravil pan ředitel – obavy z toho, že nám Sašu ukradne Holywood a Terezku Bollywood, máme!!! Ale!!! Problémem je, že by jim nikde nesehnali tak skvělé herce, zpěváky, tanečníky, komentátory a technické supportéry!!!

Holky, máme dva krásné – překrásné zážitky. Děkujeme vám i vašim třídám. Byly jste senzační! Nejlepší prvňáci a druháci, co na letošním divadelním festivale vystoupili….:D

Těšíme se, co si na nás vymyslíte zase za rok!