Závěrečné Assembly s rozdáváním vysvědčení, spinnerů a jiných radostí :-D

Určitě se shodneme na tom, že čas je nazastavitelný. Je to jak včera, kdy jsme vítali na prvním Assemly prvňáčky…a už je tu konec června. Jako vždy jsme se sešli v divadle. Pan ředitel si připravil jako pokaždé velmi promyšlenou prezentaci, v které jsme se ohlédli za celým rokem. Jak jistě víte, po celý rok jsme v rámci setkávání na společných oázách cestovali světem hudby a tance, ani na posledním setkání tomu nebylo jinak. Tentokrát jsme si představili žhavou novinku Národního divadla – Sólo pro nás dva, kde dochází k propojení jedinečné hudby Jaromíra Nohavici s krásnou choreografií Petra Zusky.

V následné prezentaci fotografií jsme měli možnost zavzpomínat, co jsme společně i každý zvlášť zažili, a že toho nebylo málo!!!

Vera a Luke společně pogratulovali všem KET/PETákům a pak už dostaly prostor jednotlivé třídy. Učitelé ve svých proslovech jen a jen chválili, ale i oni si chválu zaslouží. Pan ředitel nechal nastoupit i všechny nás – dospělé! A každá z nás kromě potlesku a dárku dostala – SPINNER! Konečně těm našim – vašim dětem rozumíme! Celý sbor spinnerů se točil za tónů naší školní hymny!

Co dodat? Slova vybraného citátu mluví za vše:
„Život je jako divadelní hra: nezáleží na tom, jak dlouhé představení bylo, ale jak dobře se zahrálo.“

Lucius Annaeus Seneca

A nám se hrálo – náram, náram, náram,
Nám se hrálo náramně!

Ještě jednou přejeme všem krásné dny celého léta a už teď se těšíme na shledání v dalším školním roce 2017/2018, které se započne v pondělí 4.září!

Za všechny a pro všechny, Marie.