První letošní Slavnostní Assembly v divadle školy

Na první Assembly jsme se seznámili s tématem, které nás po celý rok bude ve společných oázách provádět. Naším heslem pro tento rok bude „Pošli to dál…“. Hned v pátek k nám dora

zí velmi vážený host – pan Asaf Auerbach, který je jedním z Wintonových děti. O jeho příběhu si budeme povídat při páteční slavnostní mimořádné assembly.

Luke se s námi podělil o výsledky KET/PET testů a předal slavnostně certifikáty všem zúčastněným, neb všichni v testech uspěli. Gratulujeme. Krátce nás Bára s Hankou seznámili se schránkou důvěry, která je umístěna ve foyer základní školy a kam se může kdokoli obrátit a sdílet tak své radosti či smutky – pevně věříme, že těch radostných bude více. 🙂

Poté došlo na již tradiční předávání třídních kamenů s poselstvími. Při nástupu jednotlivých tříd jsme museli konstatovat, že nové uniformy jsou opravdu krásné a veselé a že všichni žáci se posunuli přes prázdniny o pěkných pár centimetrů výše.

Popřáli jsme srpnovým a zářijovým oslavencům a přišel čas Etikety, v níž jsme si připomněli, jak zdravíme a jak podáváme ruku. Jsme zvědaví, jak zúročíte své znalosti při příchodu do školy!

Ještě jednou všechny vítáme v novém školním roce a těšíme se na dobrodružství, která společně zažijeme!