Setkání s uměním, rodiči a sluncem

A je to za námi! Další Bluevan, prozářený sluncem, nám přinesl především spousty milých setkání s vámi – rodiči. V rámci celého odpoledne nám předvedli žáci naší-vaší základní školy, studenti gymnázia a i mnozí pracovníci školy, kolik talentu se za branami Open Gate nachází. 🙂
Duo moderátorek Calista a Mařenka nás věcně a mile provázelo našimi pásmy.
Teď již jednotlivě:
Julinka zahájila celý festival hrou na piano. Na záda jí doslova dýchali všichni její spolužáci z druhé třídy, kteří se k ní na podium přidali, aby zazpívali Máju ve vlastní verzi. Poté se nám předvedly Zvonilky – baletky z řad první a druhé třídy. Kačka nám zazpívala o černých očích za doprovodu své spolužačky Lucky, která se naučila skladbu zcela sama! Na taneční parket pak vlétlo hejno labutí ze čtvrté třídy. Na BV vystupují každý rok a my tak můžeme sledovat jejich pokroky. Další část byla věnována vystoupením studentů gymnázia. I zde je nutno zmínit, že tím, že velká část z nich jsou našimi absolventy, je pro nás milé vidět, jak se vyvíjí jejich talenty. 🙂
Druhou část základní školy zahájila Verča z páté třídy. Zahrála nám Dva roky prázdniny. Asi, aby prázdniny přivolala!
Amálka s Andrejkou si pro nás gymnastické pásmo a my mohli jen zadržovat dech a následně otevírat ústa do kořán údivem!
Kluci ze čtyřky natrénovali společně song a naplnili doslova obsah slov – byli nezastavitelní! 🙂 (píseň se jmenovala Don´t stop me now)
Open gate gang klučičí z první a druhé třídy nám doslova vybreakoval zrak!
Holky ze čtyřky nezůstaly za svými spolužáky pozadu a secvičily píseň The Little Hollywood.
Róza z pětky nám zapreludovala na hoboj a tím uzavřela pásmo základní školy.

Zpět na začátek… A je to za námi! Další Bluevan, prozářený sluncem, nám přinesl především spousty milých setkání s vámi – rodiči.

Děkujeme všem dětem za jejich krásný vystoupení! Děkujeme všem rodičům, že si našli čas a navštívili nás v tak hojném počtu. Děkujeme jídelně za přípravu všech lahodných pokrmů a nápojů! Děkujeme Spiderovi, studentům a všem, co se podíleli na přípravě i realizace akce! Děkujeme slunci, že si našlo též čas a přišlo se nejen podívat, ale strávilo s námi celé odpoledne!

Těšíme se za rok na viděnou, slyšenou a potkanou!