Velikonoční projekt s rodiči? Proč ne! :-)

Milí rodičové, v prvé řadě musím poděkovat vám – pane a paní Andrisovi, paní Biliková, paní Boublik, paní Lukander, paní Micková a babičko Mickovic, pane Stárku a nesmím opomenout naší Evičku a Jirku a Verču Lukovi! Jste báječní… Své role jste se opět ujali s grácií a díky každému jednomu z vás byl pro děti tento den výjimečný!

Jak to vypadalo na jednotlivých stanovištích? Všechny spojovala radost a smích, barevná pestrost a úsměv. Pod vedením paní Boublik a Mickové měli všichni možnost popustit uzdu fantazii a vytvořit si své vlastní vajíčko. Vajíčka jsou překrásná a velmi originální a určitě vám domů přinesou velikonoční atmosféru.

Opičí dráha, vytvořená panem a paní Andrisovými, paní Lukander a babičkou Julinky Mickové, neměla obdob. Každý rok se na toto stanoviště těší a vymýšlí inovace, což se jim opravdu daří skvěle! Děti běhají o stošest, fandí si a užívají si pohybu.

V knihovně si Evička nachystala hravý kvíz s obrázky postav z pohádky „Jak šlo vejce na vandr“, nad nimiž si nejeden lámal hlavu. Nutno podotknout, že si opět všechny ilustrace vytvářela sama. Je prostě neuvěřitelná, o tom vás zajisté nemusím přesvědčovat.

V tanečním sále byl tanec – jak jinak. Role učitele tance a jeho asistentky se neujal nikdo jiný než odborník na slovo vzatý – a to náš pan ředitel Jirka Luka se svou sličnou ženou Verunkou. Naučili během krátké doby každou třídu sestavu na píseň „Já už jdu…“ a v závěru dne jsme si ji zatančili všichni dohromady.

V neposlední řadě si děti společně s panem Stárkem a paní Bilikovou vyzkoušeli střelbu z luku, a to jak do terče, tak do pyramidy (ještě, že si nestříleli z nás :-)).

Na závěr jsme se všichni společně potkali ve foyer základní školy, popřáli si krásné Velikonoce a zatančili si všichni společně naučenou sestavu.

Venku na nás číhá jaro, tak se jím nechte přepadnout a užijte si nadcházející dny volna.

Děkujeme všem zúčastněným rodičům i dětem.