Klíče k branám

Cyklus vycházek, výletů, přednášek a setkání

Pro přihlašování na „Klíče k branám“ využívejte e-mailovou adresu na paní Markétu Lepičovou lepicova@opengate.cz.

Zároveň Vás prosíme, abyste vaše přihlášení brali jako závazné a uhradili včas vstupné. Na většinu kulturních akcí máme zakoupené vstupenky předem a je škoda, pokud by měly propadnout. Děkujeme za vaši spoluzodpovědnost.

Co nás čeká

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející kalendar-akci.

Kde jsme již byli

Adventní klíče k branám

Adventní klíče k branám

V sobotu jsme se opět předvánočně sešli v rámci klíčů k branám. U Novoměstské radnice jsme si řekli pár slov o Karlově náměstí, radnici a programu, který nás čeká. Nejprve jsme se šli podívat do podzemí Betlémské kaple na výstavu betlémů, kde jsme si za zvuků zvonkohry zazpívali písničku z adventní oázy a několik koled. Poté jsme se už vypravili do divadla Minor, kde jsme zhlédli představení Vánoce, které nám připomnělo příběh zrození Ježíška. Hodně jsme se zasmáli, přestože příběhem provázel čertík. 🙂 Po představení už na nás čekali rodiče a každý jsme se odebrali jinou cestou – přesto však adventní. Krásné dny do Vánoc a těšíme se na další klíče k branám v příštím roce (2017)!

Prosincové Klíče k branám

Sobotní den byl pro mnohé žáky ZŠ OG sváteční také proto, že si krásně užili vystoupení souboru Chorea Bohemica a poté nasáli atmosféru vánočních trhů na Pražském hradě.