Klíče k branám

Cyklus vycházek, výletů, přednášek a setkání

Pro přihlašování na „Klíče k branám“ využívejte e-mailovou adresu na paní Markétu Lepičovou lepicova@opengate.cz.

Zároveň Vás prosíme, abyste vaše přihlášení brali jako závazné a uhradili včas vstupné. Na většinu kulturních akcí máme zakoupené vstupenky předem a je škoda, pokud by měly propadnout. Děkujeme za vaši spoluzodpovědnost.

Co nás čeká

Zatím nás nic tady nečeká.

Kde jsme již byli

Prosincové Klíče k branám

Sobotní den byl pro mnohé žáky ZŠ OG sváteční také proto, že si krásně užili vystoupení souboru Chorea Bohemica a poté nasáli atmosféru vánočních trhů na Pražském hradě.

Adventní klíče k branám

Adventní klíče k branám

V sobotu jsme se opět předvánočně sešli v rámci klíčů k branám. U Novoměstské radnice jsme si řekli pár slov o Karlově náměstí, radnici a programu, který nás čeká. Nejprve jsme se šli podívat do podzemí Betlémské kaple na výstavu betlémů, kde jsme si za zvuků zvonkohry zazpívali písničku z adventní oázy a několik koled. Poté jsme se už vypravili do divadla Minor, kde jsme zhlédli představení Vánoce, které nám připomnělo příběh zrození Ježíška. Hodně jsme se zasmáli, přestože příběhem provázel čertík. Po představení už na nás čekali rodiče a každý jsme se odebrali jinou cestou – přesto však adventní. Krásné dny do Vánoc a těšíme se na další klíče k branám v příštím roce (2017)!